Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Zdrowie

Czy warto uwieść byłą oraz ją odzyskać?

Pośród przeróżnych zwariowanych pomysłów celuje w rankingach ten, jaki forsuje sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy właściwe wrażenie, uwidoczniamy się z najlepszej strony i tak dalej. Jednakże norma określająca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest norma mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest koronne w ocenie człowieka. Nie mamy szans, by w tym czasie przedstawić atuty naszego charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy nigdy nie posiadać takiej szansy.

Sporo zależy też od tego, czy jest to prekursorska postać, czy pragnie się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku serdecznie zapraszamy na jak odzyskać byłą. Tutaj oczywiście pojawia się koncepcja przeinaczania odbiorcą bodźców naocznych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest co niemiara: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na tajemniczego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do określonej klasy społecznej, jaką w stworzonym przez nas mniemaniu intryguje się budynek stworzonego przez nas zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione luźne spodnie, drogie obuwie sportowe oraz markową, gigantyczną bluzę z kapturem.

Prócz tego mnóstwo biżuterii i parę gadżetów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w naszej profesjonalnej sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena wymaga mniej zachodu. Wystarczy jedynie pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Nietypowe zachowanie oraz wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie prowadzoną przez nas postacią. Parę postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Prowadzona przez nas hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY