Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Kobieta

Prostowanie kręconych włosów – jakie są najpopularniejsze sposoby

Wiele pań nie jest zadowolonych z faktu, że ich włosy nie są idealnie proste. Z tego też powodu sięgają często po różnego rodzaju metody na to, aby poradzić sobie z niesfornymi kosmykami. Jest dostępnych w tym celu kilka metod, z tego też powodu warto się z nimi zapoznać i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie. Część z tych metod wymaga wyższej temperatury czy zastosowania mocnych środków chemicznych, co podczas długotrwałego stosowania mocno obciąża włosy i może doprowadzić do zniszczenia ich struktury.

Z tego też powodu trzeba podchodzić do takich zabiegów z pewną ostrożnością oraz dodatkowo stosować specjalne preparaty do wzmocnienia włosów. Skuteczne, ale też i w pewnym stopniu obciążające strukturę włosów jest keratynowe prostowanie Katowice chemiczne, przy jakim stosuje się kilka mocnych substancji. Nałożone na włosy niszczą one proteinowe wiązania w ich środku, co daje efekt prostowania. Z powodów bezpieczeństwa ta metoda stosowana być powinna wyłącznie we fryzjerskich zakładach, przez osoby dysponujące odpowiednim doświadczeniem. W inny sposób działa keratynowe prostowanie Katowice.

W nim zamiast chemicznych środków używana jest keratyna, to znaczy białko stanowiące naturalny budulec włosów. Tym sposobem uzupełniane są ubytki, a jednocześnie włosy dostają efektowny, bardzo ładny wygląd. Przy prawidłowym zrobieniu, również w zakładzie fryzjerskim, takie prostowanie jest w pełni bezpieczne a równocześnie dość trwałe. Rezultaty takiego zabiegu utrzymują się przez okres trzech miesięcy, po czym włosy powoli zaczną wracać do swojego pierwotnego wyglądu.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY