Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Zdrowie

Ponadczasowa moda na klasykę – make-up

Podobnie jak w kwestii ubioru istnieją pewne klasyczne zestawy, które są modne zawsze, niezależnie od wszelkich nowinek i zmieniających się w fantastycznym tempie trendów, tak samo warto znać bazowe zasady, dzięki którym makijaż będzie zawsze na czasie.

Moc klasyki w modzie polega na tym, iż wolno jej użyć zawsze oraz zawsze będzie się przedstawiać perfekcyjnie. Sztuka doskonałego makijażu polega na umiarze – sprawdź makijaż permanentny ust Kraków. Nadmiar podkładu oraz tuszu do rzęs być może dobrze wygląda w czasie pokazów mody, na wybiegach oświetlonych jupiterami, natomiast sztywne naśladownictwo propozycji przeznaczonych na takie okazje może zaowocować groteskowym wynikiem maski, a tego żadna kobieta by nie chciała.

Wobec tego należy pamiętać o podstawowej zasadzie, według której podkładu, fluidu oraz pudru należy na twarz nakładać wyłącznie tyle, ile to nieodzowne. Trzeba również zdecydować, jaka część twarzy ma przyciągać uwagę: usta czy oczy? Nigdy nie wolno akcentować z równą intensywnością obu szczegółów, gdyż powoduje to wrażenie przypadkowego nadmiaru.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY