Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Zdrowie

Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

Opcje, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są nieocenione. Badanie to umożliwia wykryć sporą gamę zaburzeń oraz nieprawidłowości płodu już od dziesiątego tygodnia ciąży. Badanie to zalicza się do bardzo precyzyjnych, wobec czego jego wykrywalność określa się na poziomie 99%. W placówce Blumedica test nifty poznań udostępniony jest w 3 wariantach: BASIC, STANDARD a także PLUS. Odróżniają się one między sobą zakresem wykrytych wad. W zależności od tego, jakie badanie jest wykonane, na takie także zaburzenia będzie wskazywać. Ich szczegółowy opis umieszczony jest na stronie internetowej.

Test prenatalny NIFTY doceniany jest za precyzję pomiarów a także za to, że jest wszechstronny oraz nieinwazyjny. To badanie genetyczne zalecane jest przyszłym mamom, a zwłaszcza takim, które mają 35 lat i więcej, jeśli badanie przesiewowe wskazało u nich spore ryzyko pojawienia się aneuploidii, a także u tych kobiet które miały stwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie lub w rodzinie. Warto mieć świadomość tego, że zaburzenia genetyczne mogą wystąpić w każdej ciąży.

Z tego powodu też podany test jest zalecany wszystkim kobietom, niezależnie od ich metryki i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma wątpliwości co do testu może skontaktować się z obsługą centrum medycznego a także wpisać na test. Cennik za test podany jest na witrynie internetowej. Badanie jakim jest test NIFTY często jest stresujące dla pacjentki, aczkolwiek wtedy gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powód jedynie do usatysfakcjonowania. Centrum z Poznania specjalizuje się w prowadzeniu ciąż, również takich z zagrożeniem. Kompleksowa pomoc położnicza wynika z tego, że ginekolodzy systematycznie podnoszą umiejętności.

Badania genetyczne dla kobiet ciężarnych są wykonywane precyzyjnie, a kobiety, które w nich biorą udział mają gwarancję, że będą wzorowo zaopiekowane. Szczegóły na temat testu a także informacje organizacyjne opublikowane są na witrynie placówki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY