Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Zdrowie

Wyspecjalizowane wyroby medyczne i pomocne w rehabilitacji

Ogromny dobór wózków inwalidzkich ze sklepu Bumed ukazuje, że wiele osób zaopatruje się w tym miejscu, gdyż widzą, iż posiadają dostęp wyłącznie do wysokiej jakości sprzętu. Oferowane wózki inwalidzkie można kupić też z wyrównaniem z NFZ. Wózki przeznaczone są dla klientów, którzy standardowo dysponują różnym funduszem. Dlatego przykładowo udostępnione są modele o prostszej konstrukcji i tańsze, jak i elektryczne wózki inwalidzkie, w tym innowacyjne, z funkcją pionizacji.

Asortyment w takiej podkategorii zawiera: wózki manualne, wózki specjalne, wózki dla dzieci, wózki elektryczne a także skutery. Oferta jest też przystosowana do przeróżnych grup, jakie każdego dnia muszą korzystać z wózka inwalidzkiego: dzieci, dorosłych, seniorów, osób z niepełnosprawnością a także chorych, jacy wymagają całodobowej pomocy. Sprzęt Bumed może być wykorzystany przez klientów prywatnych, ale też przez placówki szpitalne oraz domy opieki.

Z uwagi na to że katalog jest na tyle duży, a wózki mają różne cechy, za każdym razem można przystosować je do wymagań osób, które zechcą z nich zrobić użytek. Inny wózek jest konieczny przykładowo przy chorobie rdzenia kręgowego, a jeszcze inny, kiedy chory będzie zmagać się z niedowładem kończynowym. Z tego powodu sprzedawcy przy zakupie zwracają osobom niepełnosprawnym uwagę na to, iż muszą sugerować się parametrami takimi jak: budowa wózka, materiał z jakiego wykonana jest rama, bądź sprawność hamulców. Przy wyborze wózków ze wskazanej propozycji Bumed znaczenie ma też wielkość wózka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY