Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Zdrowie

Zabieg mikrodermabrazji igłowej, realizowany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Terapia przeciwstarzeniowa, realizowana w gabinecie medycyny estetycznej Iwony Jamroży daje świetne efekty. Prewencyjne zabiegi sprawdzą się bardzo dobrze w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu rewitalizacji. Do rewitalizacji dochodzi za sprawą PRP, bazującej na stymulacji czynników wzrostu zawartych w preparacie PRP. Znajdują się w nim również leukocyty, wykazujące działanie przeciwbakteryjne oraz podwyższające odpowiedź odpornościową tkanek.

Zaaplikowanie PRP powoduje, że dochodzi do intensywnej odnowy skóry we wszystkich jej warstwach. Jednocześnie polepsza się elastyczność, gładkość, barwa oraz stan naskórka. Czynniki wzrostu wpływają na: rozwój komórek macierzystych, rozwój syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka a także utworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Doskonale sprawdzi się to na takich obszarach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Dokładny opis wszystkich zabiegów z tej dziedziny umieszczony jest na witrynie kliniki. Jego właścicielka także udziela odpowiedzi na temat zabiegu, a po skonsultowaniu się z klientką w gabinecie zadecyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można również skorzystać z pozostałych technik takich jak zabiegi odmładzające, a o tym, jakie przynoszą one rezultaty można czytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i bezzwłocznie zarezerwować wizytę.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma sporo rekomendacji. Warto się tu skierować, gdy chce się dbać o własny wygląd. Specjaliści podejmują się: likwidacji zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z użyciem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są dokładnie opisane i można sprawdzić, z jakiego sprzętu korzystają lekarze do ich wykonania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY