Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Zdrowie

Blog w internecie – źródło informacji i refleksów

Zapisywanie pamiętnika jest zajęciem, które pielęgnują ludzie od wieków. To naturalnie dzięki pamiętnikom zachowała się wiedza sprzed lat. To właśnie dzięki pamiętnikom dostępny jest także obraz dawnych epok. We obecnym świecie pisanie dzienników papierowych powoli odchodzi do lamusa.

W miejsce pamiętnika papierowego są blogi, innymi słowy pamiętniki internetowe rodzaju https://wiadomoto.pl/. Jest jednak znacząca różnica między takim dziennikiem papierowym a blogiem. Dziennik papierowy był znacznie bardziej osobisty. Tudzież bloga, jaki jakkolwiek pracuje w sieci, może czytać każdy. Co prawda internet gwarantuje pewną ochronę własności osobistej, jakkolwiek i tak wszyscy mogą mieć dostęp do zapisu wspomnień lub przeżyć. Pamiętnikarstwo kultywowane jest także w social środki masowego przekazu.

Social środki masowego przekazu to, poza blogami, przeróżne portale społecznościowe, muzyczne i inne, na jakich ludzie poznają się, wymieniają wrażeniami, zwierzają się sobie. Prowadzenie pamiętników internetowych jest niezwykle legendarne wśród młodych ludzi.

Trzeba jednak wiedzieć, że tego rodzaju zwierzenia prowadzą także co poniektóre gwiazdy, jak oraz politycy. Wiadomo jednakże, iż takie pamiętniki osób publicznych różnią się od pamiętników osób totalnie anonimowych. Politycy na własnych blogach z reguły komentują najświeższe doniesienia z życia polityki, a też wchodzą w polemiki światopoglądowe ze swoimi przyjaciółmi z rządu.

Gwiazdy tudzież donoszą o swoich koncertach, pokazach mody czy filmach, w jakich zagrały. Blog jako pamiętnik ma okazję być totalnie anonimowy, jakkolwiek niektórzy lokują na nim swoje zdjęcia, piszą czym się zajmują, skąd pochodzą. To rodzaj pewnego oczyszczenia, bo i tak piszą o rzeczach, które inni ludzie czytają na odległość. Od czasu do czasu jednak zdarza się, że przez treści umieszczane na blogu dana jednostka jest szykanowana w swoim środowisku, dotyczy to przede wszystkim dzieci. Skutkiem tego także wszyscy rodzice powinni być czujni i zwracać uwagę na to, co robi ich dziecko w sieci oraz jak to na niego wpływa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY