Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Zdrowie

Specjalistyczna implantoprotetyka stomatologiczna

Nowocześnie zarządzana placówka stomatologiczna w Katowicach – Citistom proponuje wiele usług stomatologicznych, z dowolnych dziedzin. W miejscu tym proponowany jest pełen zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej oraz w ramach kontraktu NFZ. Jeśli kogoś interesuje korona porcelanowa to w gabinecie może oczekiwać także na leczenie mające na celu nałożenie korony. Porcelanowa korona zęba jest wybraną z metod uzupełniania częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika droga, aczkolwiek daje idealne efekty.

Zrobione z porcelany korony zaliczają się do trwałych, wyglądają bardzo naturalnie oraz zapewniają pacjentom wysoki komfort. Korona protetyczna może zastąpić cały ząb lub tylko jego część. Przykładowo, kiedy ząb ma przebarwienia albo jest ukruszony, koronę zakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeżeli chodzi o całkowitą utratę zęba, korona jest wówczas umocowana na sztucznym korzeniu. W zależności od materiału z jakiego zrobiony jest implant, korony dzieli się na: mocowane na metalu a także przymocowane na cyrkonie. Kolor korony dobiera się do barwy zębów naturalnych, za pomocą wzornika kolorów.

W rezultacie prezentują się one potem jak naturalne zęby pacjenta. W gabinecie wykwalifikowani dentyści wykorzystują najnowsze technologie leczenia, żeby móc pomagać chorym z brakiem uzębienia. Specjaliści mają bogatą wiedzę z zakresu implantologii, a dostępne świadczenia są bezbolesne. Pacjenci wiedzą, że w centrum stomatologicznym będą leczeni w jak najlepszych warunkach.

Podczas pierwszej konsultacji stomatolog wyznaczy spersonalizowany plan leczenia. Tylko po akceptacji ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Będąc zdecydowanym na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że powzięło się właściwą decyzję. Stomatolodzy posiadają dużą wiedzę i stale się kształcą. To znaczy, że pacjenci mogą czuć się pewnie, bo wdrażane są procedury mające za zadanie utrzymać pełną sterylizację i wpływać na wygodę pacjenta.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY