Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Zdrowie

Kursy kulinarne online dla przedsiębiorstw

Kursy z gotowania wirtualne dla firm przygotowuje entuzjasta kuchni hiszpańskiej, Adrian Stojewski. Wystosowane przez niego kursy kulinarne online to idealne wyjście, gdyż osoby, które nim się interesują nie muszą się jakkolwiek ograniczać. Lekcje z gotowania tego rodzaju mogą zostać przeprowadzone w całym kraju. Idealnie sprawdzą się w ramach zajęć integracyjnych w nowym teamie lub jako forma świętowania wigilii firmowej albo innego istotnego wydarzenia w danej firmie.

Teraz znacznie bardziej kieruje się uwagę na możliwość wykonywania różnych rzeczy zdalnie i dużo pracowników z różnych firm pracuje w wielu miejscach. Dlatego kursy kulinarne online są świetną okazją do tego, by team miał okazję spędzać razem czas, bez żadnych utrudnień. Wszystko odbywa się w nieoficjalnej atmosferze, co jest znacznie bardziej motywujące. Uczestnicy zajęć mają zapewnione gotowanie pod okiem wykwalifikowanego szefa kuchni, który do tej pory przeszkolił już wiele tysięcy entuzjastów przygotowywania posiłków.

Zajęcia takie jak lekcje gotowania online mogą odbywać się także w języku angielskim, w związku z czym dużo przedsiębiorstw chętnie bierze w nich udział. Kursanci, jacy zdecydowani są na branie udziału w interesujących warsztatach mogą liczyć na to, że wszystkie składniki będą mieć dostarczone pod drzwi. Transmisje na żywo z nauka gotowania online odbywają się w profesjonalnie przygotowanym studio kulinarnym, w opcji wysokiej rozdzielczości ekranu. Można skorzystać z Microsoft Teams, Zoom, Skypa, Webex, YouTube albo innego rodzaju platform.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY