Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Zdrowie

Nowocześnie zaprojektowany zestaw do rehabilitacji i ćwiczeń po udarze mózgu

FitMi to nowocześnie zaprojektowany zestaw do rehabilitacji oraz ćwiczeń po udarze mózgu. Proponuje go firma UdarRehab za pośrednictwem witryny internetowej. Taka gra rehabilitacyjna nie jest skomplikowana, wobec czego osoby z niepełnosprawnością mogą bezproblemowo dobrać dla siebie odpowiednie ćwiczenia. Dzięki tej metodzie jaką jest rehabilitacja po udarze w głównej mierze poprawi się ich mobilność rąk, dłoni, tułowia oraz nóg.

Korzystanie z zestawu nie jest czymś skomplikowanym, a więc nie trzeba przeprowadzać przeszkolenia. Urządzenie samo dopasuje się do poziomu niepełnosprawności u konkretnej osoby. FitMi to zestaw zalecany w terapii neurologicznej, na jaki można otrzymać dofinansowanie. Są to dwa bezprzewodowe krążki wraz z aplikacją terapeutyczną, dedykowaną do odczytania na komputerze. Wielokrotne powtarzanie poszczególnych zadań w czasie grania angażuje mózg i stymuluje jego zdolność do powstawania nowych połączeń. Zaawansowane technologicznie urządzenie umożliwia zrobienie większej liczby powtórzeń niż w szpitalu lub w warunkach sanatoryjnych.

Poza tym, to że rehabilitacja odbywa się w domu pozwala na zachowanie komfortu i częściej odbywające się ćwiczenie. Chory może także ćwiczyć o dowolnej porze, ponieważ nie jest zależny od żadnego harmonogramu ćwiczenia. Na tyle efektywna rehabilitacja pod kątem neurologicznym po udarze mózgu jest podstawą do tego, żeby chory miał możliwość powrócić do dobrej kondycji zdrowotnej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY