Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Uroda

Zabiegi o właściwościach odmładzających przy zastosowaniu kwasu hialuronowego, oferowane w Medeste Clinic

Zabiegi o właściwościach odmładzających przy użyciu kwasu hialuronowego, oferowane w Medeste Clinic można zaliczyć do efektownych, można to zobaczyć na https://www.medeste.pl/blog/pierwsze-zmarszczki-od-jakich-zabiegow-rozpoczac-odmladzanie-skory-twarzy/. Decydują się na nie z chęcią nie tylko kobiety, lecz też o wiele częściej mężczyźni. Do tego typu ingerencji wlicza się na przykład Profhilo. Jest to nowoczesny środek, jaki w składzie posiada cząstki kwasu hialuronowego, o różnej masie. Cięższe łańcuchy odbudowują rusztowanie skóry, a lekkie gwarantują odpowiednie nawilżenie i napięcie. Profhilo stymuluje produkcję włókien elastynowych oraz kolagenu, co wyraźnie wpływa na odmłodzenie skóry.

Wiotka skóra jest wymodelowana i przywrócony zostaje naturalny kontur twarzy. Ponadto, pobudzone są procesy regeneracyjne. Co znaczące, profhilo nie jest tradycyjnym wypełniaczem, lecz stymulatorem tkankowym, doprowadzającym do naturalnej odnowy skóry. Skóra po zabiegu staje się napięta, nawilżona i odmłodzona, czyli efekty można dostrzec natychmiast.

Klientki decydują się w podanej klinice na ten zabieg chociażby z tego względu. Tym bardziej, że efekty utrzymują się na dłużej. Nie trzeba też poddawać się żadnej rekonwalescencji. Zabieg trwa mniej więcej dwadzieścia minut i jest całkowicie bez odczuwania bólu, gdyż wcześniej nałożona jest na twarz maść ze znieczuleniem. Rezultaty mogą utrzymywać się nawet do półtora roku. Przed zabiegiem pacjentki i pacjenci są o wszystkim powiadomieni.

Z tego powodu mają pewność, że opłaca się na ten krok się zdecydować. Można również zaznajomić się z pozostałą ofertą zabiegów w działającej na terenie Wrocławia klinice. Są to między innymi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego dające bardzo dobre rezultaty. Usunięte są niewielkie zmarszczki, powiększona jest jędrność skóry i można optymalnie nawilżyć skórę. Osocze bogatopłytkowe sprawdzi się w konfrontacji z przebarwieniami, bliznami, wypadaniem włosów oraz łysieniem.

Osocze podane jest metodą mezoterapii igłowej, z zastosowaniem cienkich igieł, w znieczuleniu miejscowym. Jako że osocze pozyskane jest z krwi pacjenta, można zabieg uznać za naturalny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY