Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Zdrowie

Komfortowo wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta

Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta jest miejscem zalecanym przez wszystkich turystów. Miejsce to rekomendowane jest dla dużej liczby osób, ze względu na to, że może tutaj zamieszkać nawet 6 osób. Mieszkanie należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielami można skontaktować się przez formularz internetowy albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Wtedy każdy może dowiedzieć się detali na temat założonej rezerwacji.

Mieszkanie można wynająć na długi czas, a ze względu na to że jest w pełni wyposażone to można tutaj spędzać więcej czasu. W mieszkaniu umieszczone są: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część relaksu, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, bezpłatny Internet, lodówka, kuchnia ze wszystkimi sprzętami, duży taras widokowy, a także dostępny jest garaż na pilota z miejscem parkingowy.

Goście zachwalają dodatkowe korzyści, jakie nie zawsze umieszczone są w pozostałych obiektach: chroniony parking, plac zabaw dla dzieci przy obiekcie, nocleg darmowy dla pociech do 3 lat, opcja zapłaty kartą albo internetowo. W obiekcie takim są też przyjmowane zwierzęta, bez dodatkowych opłat. Meldować można się od godziny 15, a wymeldować się należy do godziny 12 w dniu opuszczenia lokalu. Warunki pobytu właściciele prezentują na witrynie www i w razie potrzeby omawiają je samodzielnie z gośćmi.

Można również wynegocjować zasady pobytu, co jest kolejnym walorem i zachęca do przyjazdu. Decydując się na apartament można mieć pewność, że będzie się doskonale spędzać czas wolny lub delegację. Atuty motywujące do tego, aby zarezerwować pobyt to: nowoczesność, komfort, kompletne wyposażenie, doskonałe usytuowanie, opcja wynajmowania apartamentu przez cały rok oraz konkurencyjna cena.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY