Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Uroda

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie służy do trwałej oraz całościowej odnowy tkanki skórnej, a także do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z wykorzystaniem takiego lasera odbywa się szybko i daje doskonałe efekty. Poza tym, z zabiegu można skorzystać gdy chce się odmładzać tkankę skórną po oparzeniu słonecznym, polepszyć jej odcień, wygładzać zmarszczki albo blizny po szyciu chirurgicznym. Idealnie zabieg nadaje się także do redukowania blizn po trądziku. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Skóra jest w o wiele lepszej kondycji. Wykonać można również Powiększanie ust Lublin, które skutecznie podnosi samoocenę Pań.

Pełen efekt zauważalny jest natomiast po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a gojenie przewidywalne. W rezultacie prawie natychmiast po jego zakończeniu można powrócić do dawnych aktywności. Zależnie od tego, jak uszkodzona jest skóra, zabieg można powtórzyć od 3 do 6 razy, celem uzyskania imponujących rezultatów. Przerwa pomiędzy każdą z ingerencji powinna wynosić od 2 do czterech tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii połączone są z osoczem bogatopłytkowym, co przyspieszy regenerację. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może zostać wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdza się on też w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukowaniu cellulitu. W czasie zabiegu urządzenie wykonuje w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skupionych wiązek światła.

W nadzorowany sposób uszkadzane są konkretne obszary naskórka oraz skóra właściwa. Im do głębszych warstw dociera światło lasera, tym większa jest ilość wytwarzanej tkanki. Proces leczenia następuje szybko, bez widocznych ran. Każdy z zabiegów jest bezpieczny, a przed jego odbyciem ma miejsce konsultacja. Pacjenci dowiadują się, czy mogą być zakwalifikowani. Lekarze zaznajamiają ich także z zaleceniami przed zabiegiem oraz pozabiegowymi. W klinice od pierwszej wizyty można czuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY