Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY,  Uroda

Znakomity makijaż – sprawdź, jak go zrobić

Okazuje się, iż mimo ogólnie panującym stereotypom wiele pań nie stosuje makijażu na co dzień. Twierdzą, że jest to zbyteczny wydatek, bo niedrogie kosmetyki są niezwykle nietrwałe, a drogie nie zawsze gwarantują poprawniejszą jakość.

Inne przedstawicielki płci ładnej stwierdzają, że wykorzystywany przez nie okolicznościowy makijaż nie poprawia w żadnym wypadku wyglądu, a wykonanie go zabiera natomiast mnóstwo cennego czasu. Wszystkie te panie popełniają podstawowy błąd: nie stosują właściwych kosmetyków do makijażu.

Gdzie tkwi tajemnica? Najważniejsza jest właściwa baza pod makijaż oraz lampa LED do paznokci. To właśnie dzięki temu kosmetykowi wygładzimy cerę, schowamy niedoskonałości i ograniczymy bezpośredni dopływ kurzu i innych zanieczyszczeń z powietrza do skóry buzi. Cykliczne używanie bazy tego rodzaju poprawi kondycję cery. Z nieraz nakładanie jej na twarz stanie się rytuałem tak samo naturalnym jak poranne mycie zębów. Dopiero po nałożeniu bazy możemy próbować nakładania innych kosmetyków, jakie stanowią uzupełnienie znakomitego make-up’u.

Makijaż oczu stanowi dla kobiet nie lada wyzwanie. Każda fantazjuje o tym, aby jej spojrzenie przyciągało, jakkolwiek tylko ze względu na nienagannie podkreślone wartości, a nie z powodu rozmazanego tuszu czy rolującego się cienia do powiek. Na szczęście w nowoczesnych czasach nie musi to już być kłopotem. Jeżeli chodzi o kwestię tuszu do rzęs, jaki zostawia nieestetyczne ślady tuż pod dolną linią rzęs, to perfekcyjnie sprawę rozwiązują sztuczne rzęsy. Najodpowiedniej wybrać te przyklejane metodą 1:1.

Jest to zabieg dość kosztowny, jednakowoż efekt utrzymuje się długo. Temat cieni do powiek także wolno zamknąć w jednym słowie: baza. Baza pod makijaż oczu to znakomita sprawa, to właśnie dzięki jakiej nawet niedrogi cień do powiek utrzymuje się długo, nie roluje się ani nie spływa. Wystarczy nałożyć cieniutką warstwę bazy tuż przed nałożeniem cieni lub kredki (w zależności od preferencji) i już można się radować trwałym piękny makijażem oczu. Na wszystko w związku z tym jest wskazówka oraz nie wypada koniecznie korzystać z usług wizażystki, aby wyglądać przez cały dzień estetycznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY